Služby nakladačů. Stěhování.

Jestli potřebujete nakladače, můžete si je objednat s autem i bez auta. Naši nakladači jsou mladí silní muži ve věku 22 – 35 let, kteří umějí stěhovat nadměrný nábytek, trezory klavíry, pianina a stánky pomocí řemenů.

Poskytujeme tyto služby: stěhování bytu, stěhování kanceláře. Ale pokud potřebujete přestěhovat sklad nebo celý komplex, jsou Vám naši pracovníci vždy k službám.

U nás pracují jen profesionální nakladači, kteří mají vše potřebné nářadí pro přestěhování jakéhokoliv břemene. Velká praxe v oboru umožňuje nakladačům provádět demontáž a montáž jakéhokoli nábytku. Provádíme stěhování po Praze a celé ČR.

Po prvním zavolání klienta jsou naši pracovníci připraveni k výjezdu na jakékoli místo v jakoukoli dobu, ve dne i v noci a splní jakékoli přání nezávisle na množství a náročnosti. Pro bezpečný převoz a také pro přenesení objemných nebo těžkých předmětů Vám můžeme nabídnout různé typy aut.

Objednáním našich stěhovacích služeb ušetříte Vaše nervy, čas a hlavně Váš majetek a peníze. Pokud to bude nutné, přijede náš pracovník k Vám, aby jste věděli, jaký dopravní prostředek si máte objednat. Například pro stěhování menšího množství nábytku můžete objednat menší auto s nakladači.

V každé rodině je předmět interiéru, který není možné přenést do výtahu nerozložen. To znamená, že ten objemný předmět musíme spouštět ručně. Ale naši nakladači i složitý úkol zvládnou bez problému!

Služby nakladačů budete potřebovat i při stěhování různých břemen. Kdo jiný než naši specialisti vědí, jak nejlépe uložit části nábytku a věci ve voze a jak zabezpečit, tak aby vydržely i náročnou cestu. Při objednání našich stěhovacích služeb máte záruku, že Vaše věci jsou v bezpečí.