Stěhování bytu

Stěhování bytu začíná od zavolání do naší firmy.

Podmínky stěhování bytu zjistíte na telefonu nebo zasláním nezávazného objednávkového formuláře pro stěhování bytu. Nabídneme Vám předběžný odhad ceny. Před začátkem stěhování bytu vyhotovíme smlouvu plné materiální odpovědnosti s každým klientem.

Nabízíme použití našich balících materiálů, který dovezeme, pro Vás, nejvýhodnější čas a místo:Stěhování

Balení dokumentů, jednotlivých věcí a také rozmontování a smontování nábytku provádějí naši pracovníci předběžně nebo nejpozději v den stěhování. Cenné a křehké věci se balí a převáží s použitím moderních technologií převozu, to nám umožňuje uložit je na nové místo bez poškození. Při balení provádíme označení všech stěhovaných předmětů. Naložení a převoz stěhovaných předmětů se provádí v autech speciálně upravených ke stěhování nábytku.

Orientační cena za přestěhování bytu po Praze (Auto + 2 pracovníci)
Byt 1+11500-2500 Kč
Byt 2+12000-3500 Kč
Byt 3+12500-6000 Kč

Po převozu proběhne vykládka a šetrné vybalení všech stěhovaných věcí, pečlivá montáž nábytku a rozestavení v souladu s plánem stěhování bytu. Po ukončení prací provedeme kontrolu stěhovaných předmětů. Jestli došlo k nějakému poškození naší vinou, odstraníme škodu na naše náklady nebo nahradíme škodu. Použitý balící materiál si po přestěhování odvezeme.