Stěhování kanceláří, Stěhování firem

Nabízíme kompletní stěhovací služby pro firmy. Stěhování kanceláře po Praze a ČR. Mezinárodní stěhování kanceláří. Bezpečné stěhování - naše stěhovací firma je řádně pojištěna, pojištění platí na území ČR a celé Evropy.

Stěhování kanceláře (firmy) - je to složitý úkol, který se bez komplikací dá zvládnout jen pomocí profesionálů. Jistě souhlasíte, že zorganizovat stěhování kanceláře je nejen pracné, ale potřebujete odpovídající zkušenosti. Důležitý je každý detail. Složitost stěhování kanceláře je v minimalizaci doby stěhování, aby se nenarušil provoz firmy. Proto je nutné provést všechny stěhovací práce rychle a systematicky.

Můžete si objednat stěhování kanceláře v Praze v jakoukoli pracovní dobu, tak že zavoláte na naše číslo uvedené na stránkách nebo se s námi můžete spojit přes nezávazný objednávkový formulář a my převezmeme na sebe všechny Vaše starosti s organizací stěhování kanceláře.

Další služby stěhovací firmy

Od naší stěhovací firmy můžete požadovat nejen stěhování, ale i montáž a demontáž nábytku, stěhování těžkých kusů (např. stěhování klavírů), take stěhování bez auta (stěhování v objektu), a kusové stěhování.

Stěhování kanceláře

  • Dodáváme jakýkoli balící materiál
  • Zabalíme kancelářskou techniku, osobní věci zaměstnanců i nábytek. Zajistíme úplné sestavení struktury a umístění pracovních míst.
  • Poskytujeme speciální etikety
  • Poskytujeme montáž a demontáž nábytku
  • Poskytujeme nakládku
  • Přestěhujeme kancelářský majetek ve speciálně upraveném autě
  • Vybalíme stěhovaný majetek a sestavíme nábytek
  • Rozmístíme nábytek a krabice s osobními věcmi Vašich zaměstnanců v nové kanceláři podle sestaveného plánu

Takže, vše co od Vás potřebujeme je říci čas a místo původní a budoucí kanceláře. Vše ostatní zařídíme my.

Pokud si objednáte stěhování kanceláře u naší firmy, můžete si být jisti naší pečlivostí. To znamená, že jakékoli i nejkřehčí, či drahocenný majetek bude doručen vcelku a nepoškozen.

Ceny stěhování kanceláře Vás příjemně překvapí. Díky skvělé technické vybavenosti, kvalifikovanému, vstřícnému personálu a velké praxi v dané oblasti se, stěhování kanceláře naší firmou, stává záležitostí, jak jednoduchou, tak i příjemnou.

Jediné co musíte udělat pro objednávku stěhování kanceláře, je předem upozornit dispečera o čase stěhování Vám vyhovujícímu a také o charakteru nábytku, který je třeba přestěhovat (trezory nebo těžké kusy).

Velká praxe v organizaci stěhování kanceláře, profesionální vedoucí a týmy nakladačů, široká vybavenost nářadím pro šetrný přenos objemných předmětů udělají stěhování kanceláře příjemným začátkem Vaší práce na novém místě.