Stěhování do zahraničí, mezinárodní stěhování

Plánujete stěhování do zahraničí? Společnost STEHOVANI-NONSTOP s.r.o. Vám nabízí své služby v otázce stěhování do zahraničí, proto se nás nebojte oslovit, rádi Vám vyjdeme vstříc. Do zahraničí dovedeme vystěhovat jak byty, tak kanceláře či objemné hudební nástroje a to nejedn do EU, ale do celé Evropy či do zámoří.
 
Stěhování do zahraničí provádíme na základě smlouvy o díle. 
 
Se stěhováním do zahraničí máme mnoho zkušeností, proto se nebojte využít našich služeb. Naprostou většinu práce a starostí nechte na nás, Vy si stěhování užívejte.
 

Stěhování do zahraničí v rámci EU:

 
Od doby, kdy jsme vstoupili do EU, se stěhování ve většině částí Evropy zjednodušilo. Plně odpadají problémy a poplatky s celními úřady, stačí Vám již jen seznam stěhovaných věcí.
 

Stěhování do zahraničí mimo EU:  

Stěhování do zemí, které nejsou členským státem EU, se může objevit několik problémů, a proto je vhodné stěhovat s profesionály. My za vás veškeré dokumenty a jednání s celními úřady vyřídíme. Papírování při stěhování do zahraničí zařídíme i bez Vaší účasti. Ovšem budete-li chtít, veškeré dokumenty vám můžeme poslat e-mailem.
 

Pár rad na přípravu stěhování do zahraničí: 

  • Všem svým zákazníkům doporučujeme, aby se náš technik mohl podívat na stěhované předměty předem, před vlastním zahájením stěhování. Díky tomuto kroku může technik dopředu rozvrhnout průběh balení a nakládání předmětů a také se bezprostředně seznámit s Vašimi padavkami na stěhování. Tuto službu svým zákazníkům nabízíme zcela zdarma.
  • Na přání našich zákazníků jsme připraveni kompletní otázku stěhování do zahraničí převzít na sebe. Cesty do zahraničí bývají delší a tak je potřeba předměty zabalit bezpečně a správně, aby nedošlo k jejich újmě. 
 

Při balení předmětů máte dvě varianty: 

 
  • My Vám poskytneme veškerý obalový materiál, Vy si zabalíte drobné věci a naši pracovníci zabalí velké kusy nábytku před začátkem stěhování či den předem.
  • Stěhování do zahraničí na klíč“ – tato varianta je nabídkou kompletní stěhovací služby, kdy vše zabalí, odvezou, vybalí a nainstalují naši pracovníci.

 Stěhování ze zahraničí? Není problém!

Pokud se chystáte na stěhování do České republiky, můžete také využít služeb naší společnosti. Ovšem mějte na paměti že v takovém případě není možná návštěva našeho technika a proto se musíte řádně připravit na stěhování. Připravit podrobný seznam věcí a našemu dispečerovi co nejlépe popsat objem přepraovaného materiálu, abychom věděli, s jak velkým vozem přijet.
 

Opět vám nabízíme dvě varianty:

 
  • Obalové materiály můžete nakoupit sami ve specializovaném obchodě a zabalíte si si drobné předměty sami, naši pracovníci pak zabalí nábytek před stěhováním a následně vše odveze.
  • V den stěhování přivezeme naše obalové materiály, pak vše zabalíme a také naložíme do vozů, vytvoříme přesný seznam přepravovaného materiálu a na místě vykládky vše vyložíme a nainstalujeme dle předem daného rozvrhu od zadavatele, tedy Vás.